+420 737 474 945 info@toolscz.cz

Tabulové nůžky a ohraňovací lisy HACO

Prodej tvářecích strojů od výrobce HACO (dříve Strojárně Piesok, závod Liptovské Strojárně) – hydraulické tabulové nůžky, CNC řízené ohraňovací lisy, rohové nůžky.

Tradice výroby plechotvářecích strojů – hydraulické tabulové nůžky a CNC ohraňovací lisy se vyrábí na Slovensku již více jak 50 let!

V prodeji hydraulických tabulových nůžek je výrobce HACO dlouhodobě jednička na českém i slovenském trhu.
U ohraňovacích lisů nabízí HACO jedinečný poměr kvality slovenské výroby a ceny stroje.

Tradice výrobců HACO, KINGSLAND a Liptovské Strojárny plus a.s. přináší optimální hodnotu pro všechny společnosti pracující s plechem.

Poměr technické kvality a ceny je dán přirozeným vývojem výroby tvářecích strojů ve společnostech HACO, KINGSLAND a Liptovské Strojárny (dříve Strojárny Piesok).
Technologické řešení zavedené evropské firmy a precizní slovenská práce dává základní předpoklady výrobkům, které splňují technické, stejně jako finanční požadavky kladené na strojírenskou výrobu v České republice a na Slovensku.

Dlouholeté zkušenosti z oblasti prodeje a servisu tabulových nůžek, ohraňovacích lisů, prodeje nástrojů pro ohraňovací lisy, zakružovaček plechů, profilových a rohových nůžek, nástrojů a veškerého příslušenství k uvedeným strojům dokážeme zúročit ve prospěch našich zákazníků.

OHRAŇOVACÍ LISY:
CNC ohraňovací lisy s kapacitou 40 až 1500 tun a ohraňovací délkou od 1600 po 8000 mm. Vybavení stroje můžeme upravit dle potřeb Vaší výroby. Kvalitu ohraňovacích lisů HACO zaručuje tradiční výroba na Slovensku.

TABULOVÉ NŮŽKY:
Hydraulické tabulové nůžky se střižnou kapacitou od 6 do 25 mm a střižnou délkou od 2000 do 6000 mm. Výbavu stroje můžeme upravit dle potřeb Vaší výroby. Kvalitu tabulových nůžek HACO zaručuje tradiční výroba na Slovensku.

 

O nás
Nástroje pro ohraňovací lisy
Vysekávací nástroje
Plechotvářecí stroje
Blog
Kontakt