+420 737 474 945 info@toolscz.cz

Tabulové nůžky a ohraňovací lisy HACO

Prodej tvářecích strojů od výrobce HACO (dříve Strojárně Piesok, závod Liptovské Strojárně) – hydraulické tabulové nůžky, CNC řízené ohraňovací lisy, rohové nůžky.

Tradice výroby plechotvářecích strojů – hydraulické tabulové nůžky a CNC ohraňovací lisy se vyrábí na Slovensku již více jak 50 let!

V prodeji hydraulických tabulových nůžek je výrobce HACO dlouhodobě jednička na českém i slovenském trhu.
U ohraňovacích lisů nabízí HACO jedinečný poměr kvality slovenské výroby a ceny stroje.

Tradice výrobců HACO, KINGSLAND a Liptovské Strojárny plus a.s. přináší optimální hodnotu pro všechny společnosti pracující s plechem.

Poměr technické kvality a ceny je dán přirozeným vývojem výroby tvářecích strojů ve společnostech HACO, KINGSLAND a Liptovské Strojárny (dříve Strojárny Piesok).
Technologické řešení zavedené evropské firmy a precizní slovenská práce dává základní předpoklady výrobkům, které splňují technické, stejně jako finanční požadavky kladené na strojírenskou výrobu v České republice a na Slovensku.

Dlouholeté zkušenosti z oblasti prodeje a servisu tabulových nůžek, ohraňovacích lisů, prodeje nástrojů pro ohraňovací lisy, zakružovaček plechů, profilových a rohových nůžek, nástrojů a veškerého příslušenství k uvedeným strojům dokážeme zúročit ve prospěch našich zákazníků.

OHRAŇOVACÍ LISY:
CNC ohraňovací lisy s kapacitou 40 až 1500 tun a ohraňovací délkou od 1600 po 8000 mm. Vybavení stroje můžeme upravit dle potřeb Vaší výroby. Kvalitu ohraňovacích lisů HACO zaručuje tradiční výroba na Slovensku.

TABULOVÉ NŮŽKY:
Hydraulické tabulové nůžky se střižnou kapacitou od 6 do 25 mm a střižnou délkou od 2000 do 6000 mm. Výbavu stroje můžeme upravit dle potřeb Vaší výroby. Kvalitu tabulových nůžek HACO zaručuje tradiční výroba na Slovensku.

 

TOOLSCZ
Nástroje pro ohraňovací lisy
Vysekávací nástroje
Plechotvářecí stroje
Blog
Kontakt