+420 737 474 945 info@toolscz.cz

Nabízíme ohraňovací nástroje od předních evropských výrobců. Italští výrobci nástrojů EURAM, TOOLSPRESS a ROLLERI a slovenský výrobce HACO.

Zastupujeme pouze špičkové výrobce nástrojů pro ohraňovací lisy, kteří garantují vynikající kvalitu, technickou podporu pro zákazníky a krátké dodací termíny.

Naše nástroje jsou vhodné pro většinu ohraňovacích lisů prodávaných v ČR a na Slovensku.

Italský výrobce nástrojů EURAM se zaměřuje na výrobu nástrojů s upínáním AmadaPromecam – toto upínání má většina ohraňovacích lisů prodávaných na českém a slovenském trhu – Durma, Ermak, Baykal, Amada, Haco a další.

Italský výrobce nástrojů TOOLSPRESS se zaměřuje na výrobu nástrojů s upínáním Wila Trumpf. Nabízí identické nástroje k originálním nástrojům od výrobce Trumpf a Wila. Pro ohraňovací lisy Trumpf, Safan a další stroje s upínáním Wila Trumpf.

 

Nástroje s upínáním Amada-Promecam

Vynikající poměr kvalita / cena.

 

STÁHNĚTE SI AKTUÁLNÍ KATALOG OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ A ZAŠLETE NÁM VAŠI POPTÁVKU.

 

Výrobce EURAM působí v oblasti výroby a prodeje nástrojů na ohraňovací lisy již více jak 35 let a své nástroje prodává ve více jak 60-ti zemích světa. EURAM nástroje se vyznačují vynikající kvalitou za bezkonkurenční ceny. EURAM se zaměřuje na nástroje s upínáním AMADA-PROMECAM, které má většina ohraňovacích lisů prodávaných v ČR a na Slovensku. Jedná se o lisy jako Durma, Amada, Ermak, Baykal, HACO a další.

Všechny EURAM nástroje na ohraňovací lisy jsou broušené, povrchově kalené na hodnoty 52-60 HRC, vyrobené z materiálů 42CrMO4, C45 nebo C55. Standardní katalogové nástroje pro ohraňovací lis se vyrábí v délkách 835 mm, 415 mm a v dělené sadě 835 mm.

Výrobce dokáže nabídnout i nestandardní ohraňovací nástroje dle požadavku zákazníka, nástroje s jiným upínáním, jiné délky, atd.

 Stáhnout

Nástroje s upínáním TRUMPF

Nástroje pro ohraňovací lisy TRUMPF

 

STÁHNĚTE SI KATALOG OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ TRUMPF A ZAŠLETE NÁM VAŠI POPTÁVKU.

 

Italský výrobce TOOLSPRESS se zaměřuje na výrobu ohraňovacích nástrojů s upínáním TRUMPF a WILA. Nabízí levnější variantu totožných nástrojů jako od výrobce TRUMPF či WILA. Nástroje pro ohraňovací lisy TRUMPF, Safan a další s upínáním Wila/Trumpf.

Všechny TOOLSPRESS nástroje pro ohraňovací lisy jsou broušené, povrchově kalené na hodnoty až 60 HRC, vyrobené z kvalitních materiálů. Standardní katalogové nástroje se vyrábí v délkách 515 mm, 200 mm a v dělené sadě 550 mm. 

 Stáhnout

Nástroje WILA

Ohraňovací nástroje WILA

 

STÁHNĚTE SI KATALOG OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ WILA A ZAŠLETE NÁM VAŠI POPTÁVKU.

 

Italský výrobce TOOLSPRESS se zaměřuje na výrobu ohraňovacích nástrojů s upínáním WILA a TRUMPF. Nabízí levnější variantu totožných nástrojů jako od výrobce WILA. Nástroje pro ohraňovací lisy TRUMPF, Safan a další s upínáním Wila/Trumpf.

Všechny TOOLSPRESS nástroje pro ohraňovací lisy jsou broušené, povrchově kalené na hodnoty až 60 HRC, vyrobené z kvalitních materiálů. Standardní katalogové nástroje se vyrábí v délkách 515 mm, 200 mm a v dělené sadě 550 mm.

 Stáhnout

Ohraňovací nástroje HACO

Nástroje pro ohraňovací lisy HACO

 

STÁHNĚTE SI AKTUÁLNÍ KATALOG OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ A ZAŠLETE NÁM VAŠI POPTÁVKU.

 

Ohraňovací nástroje vyrobené na Slovensku. Výrobce HACO nabízí především nástroje na starší ohraňovací lisy Strojárně Piesok, závod Liptovské Strojárně. Specifické typy upínání ohraňovacích nástrojů naleznete v přiloženém katalogu.

Nástroje pro ohraňovací lis se vyrábí v délkách od 1100 mm až po 6100 mm vcelku. Přímé i vyhnuté razníky, matricové multikostky se základnou od 60 mm až po 200 mm. Všechny nástroje na ohraňovací lis vyrobené na Slovensku jsou hoblované a zušlechtěné.Stáhnout

Ohraňovací nástroje ROLLERI

Vysoce kvalitní nástroje na ohraňovací lisy.

 

STÁHNĚTE SI AKTUÁLNÍ KATALOG OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ A ZAŠLETE NÁM VAŠI POPTÁVKU.

 

Předností tohoto výrobce je široká škála nabízených nástrojů na ohraňovací lis. Dokáže nabídnout ohraňovací nástroje pro velkou většinu výrobců ohraňovacích lisů, jako je Amada, Trumpf, Beyeler, Gaspariny, LVD, Colgar, Bistronic atd.

Všechny ROLLERI nástroje na ohraňovací lisy jsou broušené, povrchově kalené na hodnoty 52-60 HRC, vyrobené z materiálů 42CrMO4, C45, nebo C50. Standardní katalogové ohraňovací nástroje se vyrábí v délkách 835 mm, 415 mm a v dělené sadě 805 mm. Pro ohraňovací lisy Trumpf se nástroje vyrábí v délkách 500 mm a v dělených sadách různých délek.Stáhnout

O nás
Nástroje pro ohraňovací lisy
Vysekávací nástroje
Plechotvářecí stroje
Blog
Kontakt