+420 737 474 945 info@toolscz.cz

 

Nabízíme ohraňovací nástroje od předních světových výrobců. Italští výrobci ohraňovacích nástrojů EURAM a ROLLERI a slovenský výrobce HACO.

Zastupujeme pouze špičkové výrobce nástrojů pro ohraňovací lisy, kteří garantují vynikající kvalitu nástrojů na ohraňovací lis.

Díky poctivému přístupu k zákazníkům, technické podpoře, vynikající kvalitě nástrojů na ohraňovací lisy, krátkým dodacím termínům a nepřekonatelným cenám počet našich zákazníků každým rokem roste.

Naše nástroje pro ohraňovací lisy jsou vhodné pro většinu ohraňovacích lisů prodávaných v ČR a na Slovensku – ohraňovací lisy Durma, Ermak, Baykal, Amada, Haco, Trumpf a další.

OHRAŇOVACÍ NÁSTROJE EURAM

Špičkové nástroje pro ohraňovací lisy.

Vynikající poměr kvalita / cena.

 

STÁHNĚTE SI AKTUÁLNÍ KATALOG OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ A ZAŠLETE NÁM VAŠI POPTÁVKU.

 

Výrobce EURAM působí v oblasti výroby a prodeje nástrojů na ohraňovací lisy již více jak 25 let. Své nástroje pro ohraňovací lis prodává po celém světě, ve více jak 60-ti zemích. Ohraňovací nástroje se vyznačují vynikající kvalitou za bezkonkurenční ceny.

Všechny EURAM nástroje na ohraňovací lisy jsou broušené, povrchově kalené na hodnoty 52-60 HRC, vyrobené z materiálů 42CrMO4, C45, nebo C50. Standardní katalogové nástroje pro ohraňovací lis se vyrábí v délkách 835 mm, 415 mm a v dělené sadě 835 mm.

Výrobce dokáže nabídnout i nestandardní ohraňovací nástroje dle požadavku zákazníka, ohraňovací nástroje s jiným upínáním, jiné délky, atd.

S italským výrobcem nástrojů na ohraňovací lisy spolupracujeme již více jak 10 let. Během této doby jsme dokázali přesvědčit o kvalitách nástrojů od tohoto výrobce již několik desítek firem v ČR a na Slovensku. Stáhnout

OHRAŇOVACÍ NÁSTROJE HACO

Nástroje pro ohraňovací lisy HACO

 

STÁHNĚTE SI AKTUÁLNÍ KATALOG OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ A ZAŠLETE NÁM VAŠI POPTÁVKU.

 

Ohraňovací nástroje vyrobené na Slovensku. Výrobce HACO nabízí především nástroje na starší ohraňovací lisy Strojárně Piesok, závod Liptovské Strojárně. Specifické typy upínání ohraňovacích nástrojů naleznete v přiloženém katalogu.

Nástroje pro ohraňovací lis se vyrábí v délkách od 1100 mm až po 6100 mm vcelku. Přímé i vyhnuté razníky, matricové multikostky se základnou od 60 mm až po 200 mm. Všechny nástroje na ohraňovací lis vyrobené na Slovensku jsou hoblované a zušlechtěné.Stáhnout

OHRAŇOVACÍ NÁSTROJE ROLLERI

Vysoce kvalitní nástroje na ohraňovací lisy.

 

STÁHNĚTE SI AKTUÁLNÍ KATALOG OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ A ZAŠLETE NÁM VAŠI POPTÁVKU.

 

Předností tohoto výrobce je široká škála nabízených nástrojů na ohraňovací lis. Dokáže nabídnout ohraňovací nástroje pro velkou většinu výrobců ohraňovacích lisů, jako je Amada, Trumpf, Beyeler, Gaspariny, LVD, Colgar, Bistronic atd.

Všechny ROLLERI nástroje na ohraňovací lisy jsou broušené, povrchově kalené na hodnoty 52-60 HRC, vyrobené z materiálů 42CrMO4, C45, nebo C50. Standardní katalogové ohraňovací nástroje se vyrábí v délkách 835 mm, 415 mm a v dělené sadě 805 mm. Pro ohraňovací lisy Trumpf se nástroje vyrábí v délkách 500 mm a v dělených sadách různých délek.Stáhnout

O nás
Nástroje pro ohraňovací lisy
Vysekávací nástroje
Tabulové nůžky a ohraňovací lisy
Kontakt