+420 737 474 945 info@toolscz.cz

Ohraňovací nástroje TOOLSPRESS

Výrobce kvalitních nástrojů s upínáním Wila Trumpf

 

Vlastníte ohraňovací lis s upínáním Wila či Trumpf? Potřebujete či plánujete nákup nových ohraňovacích nástrojů? Nechce se vám investovat do drahých nástrojů od výrobce Trumpf či Wila? Máme pro Vás levnější, přesto však stále velmi kvalitní alternativu nástrojů pro stroje Trumf, Safan adt. Nástroje od výrobce TOOLSPRESS jsou 100% kompatibilní s nástroji Trumpf či Wila, tzn. lze je doplňovat do starších sad od zmíněných výrobců.

TOOLSPRESS je světový konstruktér a výrobce vysoce kvalitních ohraňovacích nástrojů a upínacích systémů. V oblasti výroby nástrojů na ohraňování působí přes 30let - firma byla založena v roce 1970. Sídlí v průmyslové části severní Itálie, jako většina výrobců.

ToolsPress je součástí skupiny společností WILSON TOOL od listopadu 2012. Wilson group má aktuálně okolo 1200 zaměstnanců a je tak největší skupinou výrobců nástrojů pro plechotvářecí stroje.

 

Ohraňovací nástroje upínání Wila Trumf

 

Díky skvělému výrobnímu programu s více než tisíci standardních modelů (nástrojů na ohraňovací lisy) jsme schopni vést vaši volbu k nejlepšímu ohýbacímu systému v nejrychlejším čase, a to díky 30ti letým zkušenostem.

Úzká spolupráce s našimi zákazníky jako technologickými partnery nám umožňuje lépe řešit a zlepšovat jejich ohýbací výkon.
Globální trh potřebuje vždy více a více technologií za velmi konkurenceschopné ceny v co nejkratším čase. Tímto způsobem naše společnost vyvíjí výrobní metody, které nám umožňují splnit požadavky globálního trhu.

Upínací systémy

TOOLSPRESS se zaměřuje hlavně na výrobu ohraňovacích nástrojů s upínacím systémem Trumpf a Wila a garantuje 100% kompatibilitu nástrojů Trumpf a TOOLSPRESS.  Tzn. pokud máte starší sadu nástrojů od výrobce Trumf a potřebujete ji doplnit o menší délku nástroje, můžete kromě výrobce Trumpf zvolit také výrobce TOOLSPRESS a nástroje budou 100% totožné a mohou se tak používat v 1 sadě.

K dispozici jsou samozřejmě také nástroje s upínáním Amada style, Bystronic a další.

Materiály

TOOLSPRESS spolupracuje a nakupuje ocel pro výrobu nástrojů pouze od největších a nejprověřenějších dodavalelů oceli - a to pouze z Itálie! Pro nástroje s upínáním Wila, Trumpf a Bystronic používá pouze nejkvalitnější ocel 42CrMO4, nástroje s upínáním Amada style se vyrábí ze dvou materiálů: C45 a kvalitnější 42CrMO4. Materiál C45 je indukčně kalen na hodnoty 55-58HRC. Materiál 42CrMO4 je kalen na hodnoty 55-60HRC.

Indukční kalení

Kalení je jediná činnost, které probíhá externě mimo výrobní závod TOOLSPRESS. Úprava indukčním kalením je ohřev železného materiálu induktorem aktivovaným vysokofrekvenčním elektrickým napětím a v okamžitém sledu, náhlém ochlazení, v horkém oleji. Minimální indukční hloubka kalení na pracovních plochách našich ohraňovacích nástrojů TOOLSPRESS je 5 mm! Hloubka kalení u ostatních výrobců nástrojů je do 3mm!

 

Pokud sháníte kvalitní nástroje s upínáním Wila Trumf, pošlete nám Vaši poptávku a vyzkoušejte kvality ohraňovacích nástrojů TOOLSPRESS.

TOOLSCZ
Nástroje pro ohraňovací lisy
Vysekávací nástroje
Plechotvářecí stroje
Blog
Kontakt