+420 737 474 945 info@toolscz.cz

Ohraňovací nástroje TOOLSPRESS

TOOLSPRESS
je světový konstruktér a výrobce vysoce kvalitních ohraňovacích nástrojů a upínacích systémů.
ToolsPress je součástí skupiny společností WILSON TOOL od listopadu 2012.
Díky skvělému výrobnímu programu s více než tisíci standardních modelů (nástrojů na ohraňovací lisy) jsme schopni vést vaši volbu k nejlepšímu ohýbacímu systému v nejrychlejším čase, a to díky 30ti letým zkušenostem.
Úzká spolupráce s našimi zákazníky jako technologickými partnery nám umožňuje lépe řešit a zlepšovat jejich ohýbací výkon.
Globální trh potřebuje vždy více a více technologií za velmi konkurenceschopné ceny v co nejkratším čase. Tímto způsobem naše společnost vyvíjí výrobní metody, které nám umožňují splnit požadavky globálního trhu.

Upínací systémy
TOOLSPRESS se zaměřuje hlavně na výrobu ohraňovacích nástrojů s upínacím systémem Trumpf a Wila a garantuje 100% kompatibilitu nástrojů Trumpf a TOOLSPRESS.

Materiály
TOOLSPRESS vyrábí ohraňovací nástroje ze dvou materiálů: C45 a kvalitnější 42CrMO4. Materiál C45 je indukčně kalen na hodnoty 55-58HRC. Materiál 42CrMO4 je kalen na hodnoty 55-60HRC.

Indukční kalení
Úprava indukčním kalením je ohřev železného materiálu induktorem aktivovaným vysokofrekvenčním elektrickým napětím a v okamžitém sledu, náhlém ochlazení, v horkém oleji. Minimální indukční hloubka kalení na pracovních plochách našich ohraňovacích nástrojů je 5 mm!

 

TOOLSCZ
Nástroje pro ohraňovací lisy
Vysekávací nástroje
Plechotvářecí stroje
Blog
Kontakt